Vyrazili jsme na dobrovolnický den
27. 9. 2023

Vyrazili jsme na dobrovolnický den

V měsíci září se naši zaměstnanci opět zapojili do projektu firemního dobrovolnictví. Každý náš zaměstnanec má možnost využít jeden pracovní den v roce k pomoci vybrané veřejně prospěšné organizaci a jsme moc rádi, že je v našich řadách o tuto aktivitu zájem. V ČEZ ENERGOSERVIS jsme navázali již dlouhodobou spolupráci s domovy pro seniory, které pravidelně podporujeme jak finančně, tak právě prostřednictvím dobrovolnických dnů.

Dobrovolníci se přihlásili s cílem pomoci potřebným a získat nové zkušenosti a zážitky. Všichni se rovněž shodují, že z vykonaného dobrého skutku mají příjemný pocit a jsou rádi, že pro jeden den mohli vyměnit svou obvyklou pracovní činnost za novu zkušenost, při které mohou pomoci tam, kde je to potřeba. Z dobrovolnického dne si pak odnáší neobvyklé zážitky a vzpomínky.

Naše první skupina dobrovolníků pomáhala v Domově pro seniory v Jevišovicích. Konkrétně pro ně bylo připraveno natírání oken a zábradlí. Zapojili se i do drobných úprav záhonů.

Druhá skupina pomáhala v Diakonii Myslibořice. Zde si pro ně nachystali pomoc spojenou s úklidem dřeva.

Jsme hrdí na naše zaměstnance, kteří svůj dobrovolnický den využívají a pomáhají ostatním. Společenská odpovědnost má smysl!