Máme srdce na správném místě!
30. 9. 2022

Máme srdce na správném místě!

V měsíci září se naši zaměstnanci opět zapojili do projektu firemního dobrovolnictví. Každý náš zaměstnanec má možnost využít jeden pracovní den v roce k pomoci vybrané veřejně prospěšné organizaci a jsme moc rádi, že je v našich řadách o tuto aktivitu zájem. V ČEZ ENERGOSERVIS jsme navázali již dlouhodobou spolupráci se třemi domovy pro seniory, které pravidelně podporujeme jak finančně, tak právě prostřednictvím dobrovolnických dnů.

První skupinka dobrovolníků pomáhala v domově pro seniory v Jevišovicích s broušením a natíráním dřevěných setů, s tvorbou nového květinového záhonu a s výkopem pro kabeláž. Další skupinka našich zaměstnanců pomáhala v domově pro seniory v Myslibořicích se sběrem jablek a s pokládkou nových obrubníků a dlaždic. Poslední dobrovolnický den se pak konal v domově pro seniory Máj v Českých Budějovicích, kde naši zaměstnanci zvelebovali záhonky a upravili prostor pro kontejnery na tříděný odpad.

Jsme rádi, že můžeme pomáhat tam, kde to potřebují. Odměnou nám všem jsou vždy upřímná slova vděčnosti a také dobrý pocit, že vykonaná práce má opravdu smyl.

Všem zaměstnancům, kteří se rozhodli pomoci moc děkujeme.